Společnost Vivo se pomalu chystá na 19. března/marca, kdy ukáže světu letošní řadu telefonů Vivo X. Kromě přístroje Vivo X27 bude její součástí i Vivo X27 Pro. Ten bude mít podle snímku, který se objevil na síti, nezvykle velkou vyskakovací kameru.

Také displej modelu Vivo X27 Pro bude velký s úhlopříčkou 6,7 palce a právě uprostřed horní hrany této velké obrazovky bude uložena 32 MPix selfie kamera, která oproti stejné kamerce, kterou najdeme u jeho menšího sourozence Vivo X27, je téměř čtyřnásobně větší.

I zadní panel Vivo X27 Pro by měl mít jiný vzhled. Hlavní fotoaparát sice bude mít tři snímače seskupené do vertikálního modulu, ale ten bude uložen ve středu zad. Bude tedy korespondovat s umístěním přední kamery.

Další ze snímků zas obsahuje údaje o parametrech obou telefonů Vivo X27 a také jejich předpokládané ceny. Vivo X27 Pro bude zřejmě stát 3998 jüanů (595 dolarů), Vivo X27 přijde ve dvou verzích, kdy první z nich bude naceněna na 3198 jüanů (476 dolarů) a ta druhá na 3598 jüanů, tedy 535 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.