Sluchátka asi vždy budou patřit mezi nejprodávanější doplňkovou elektroniku vůbec a díky čínským firmách máme možnost obřího výběru za velmi nízké ceny. A protože čínský gigant Huawei už také fušuje do řemesla audio expertům, tak pro vás dnes máme sluchátka z jejich produkce Huawei AM115 v bílém provedení. Ty jsou navíc dostupné přímo z Ebay za extrémně nízkou cenu, takže jejich pořízení vám vaše peněženka ráda odpustí.

Sluchátka Huawei AM115 jsou stylové stereo pecky s frekvenčním rozsahem 20 Hz – 20 kHz pro solidní zvuk a díky zabudovanému mikrofonu s citlivostí -42 dB poslouží dobře i jako headset. Kabel ke sluchátkům je dlouhý 1.2 metru a najdete na něm i dálkové ovládání a samozřejmě i klasický 3.5 mm audio jack. Konstrukce samotných pecek je pak ergonomická a neměly by vás tak  po chvíli bolet uši, což je nešvar celé řady (nejen) levných sluchátek.

A pořídit si je můžete opravdu za hubičku, protože jsou k mání jen za 5.11 dolarů přímo z Ebay. Proč si tak neudělat radost za stovku, že… Pecky Huawei AM115 za ty peníze určitě nezklamou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.