Díky platformě založené na Raspberry Pi je možné postavit si opravdu miniaturní počítače, které toho často zvládnou překvapivě mnoho. Takže jde o fantastickou platformu pro základní server, TV box nebo čistě jednoduchý počítač pro přístup na internet. Ale pokud patříte ke správným nadšencům, tak je pro vás důležitý i vzhled mini počítače samotného  a potom je právě pro vás Retroflag SUPERPi Case. A ta je navíc momentálně ve slevě na e-shopu Cafago.

Retroflag SUPERPi Case  na první pohled pohladí dušičku každého milovníka retro designu a starých herních systémů, protože jasně odkazuje na vzhled konzolí od Nintenda. Case je vyroben z kvalitních plastů a designován speciálně pro Raspberry Pi 3B + 2B 3B a vše váží pouhých 256 g. K využití dostanete i funkční tlačítka Power a Rest a dostanete se k microSD slotu i bez otevření celé case.

A se slevovým kupónem CC1851 si momentálně můžete pořídit Retroflag SUPERPi Case na e-shopu Cafago jen za 16.99€, kupón je pak platný až do 31.března. Takže pokud chcete svému Raspberry Pi dopřát opravdu stylový design, tak tato nabídka je to pravé.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.