Pocophone F1 byl uveden loni a díky svým parametrům a ceně se brzy dostal do středu pozornosti fanoušků Xiaomi. Při tomto vědomí mu společnost poměrně často dopřávala aktualizaci systému, kdy nejdříve docházelo k updatům Androidu 8.1 Oreo, pak došlo na speciální verzi MIUI POCO a následovala aktualizace na MIUI 10 založené na Android Oreo.

V polovině prosince/decembra nakonec Pocophone F1 dostal i stabilní verzi Android Pie s MIUI 10.1.3.0. K další důležité aktualizaci dochází nyní, kdy je pro telefon připravena stabilní verze nadstavby MIUI 10.2.3.0 (PEJMIXM) a zároveň i únorové/februárové bezpečnostní záplaty.

Čerstvá aktualizace pro Pocophone F1 má velikost 560 MB a je založena na Android Pie. Zatím však nepřináší podporu pro Widevine L1 a ani pro videozáznamy v rozlišení 4K/60 fps. Tato podpora by se měla objevit s dalším updatem do konce tohoto měsíce a půjde o MIUI Global Stable. Samozřejmě, jako vždy, je stávající aktualizace šířena postupně, takže chvíli potrvá, než se dostane na všechny přístroje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.