Vice prezident společnosti Oppo, Shen Yiren, oznámil světu, že připravili novou sub-značku Oppo Reno. V rámci této značky budou údajně produkovány telefony prémiové, ovšem cenově dostupné. Podle barevnosti loga značky se předpokládá, že bude zaměřena na mladé uživatele.

První zástupce značky Oppo Reno by měl být oficiálně představen 10. dubna/apríla v Číně. Nějaké bližší podrobnosti o jeho výbavě a parametrech zatím dostupné nejsou. Shen Yiren nicméně naznačil, že první telefon by měl být osazen procesorem Snapdragon 855.

Mělo by tedy jít o velmi výkonný přístroj, který by měl mít podle zástupce společnosti Oppo také silnou 4065 mAh baterii a desetinásobný optický zoom, tedy technologii představenou na letošním MWC v Barceloně. Začíná se také spekulovat o obchodním názvu prvního přístroje Oppo Reno. Někteří z tipařů se domnívají, že by mohlo jít o nástupce loňského Oppo Find X, o kterém se CEO Oppo zmiňoval koncem minulého měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.