Značku telefonů CUBOT asi našim čtenářům nemusíme nijak obšírně představovat, protože je tento výrobce znám dostatečně, zejména pro svoje modely levnějšího rázu. Na to jsou opravdu experti a my pro vás dnes máme jeden kousek patřící právě do této kategorie z nabídky bleskových prodejů e-shopu Gearbest. A CUBOT P20 minimálně za tuto cenu stojí za podívání, protože kdo ví, třeba zaujme právě vás.

CUBOT P20 může uživateli nabídnout třeba 6,18-palcový incell vykousnutý displej s FullHD+ rozlišením 2246 x 1080 pixelů a poměrem stran 19:9, octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, duální zadní fotoaparát se 20 Mpix + 2 Mpix senzory, 13 Mpix selfie kamerku s funkcí Smart Beauty, 4000 mAh kapacitu baterie, duální hybridní SIM slot, klasickou čtečku otisků prstů na zádech telefonu nebo čistý operační systém Android 8.0 Oreo.

V bleskových prodejích e-shopu Gearbest je pak momentálně CUBOT P20 v kusově omezeném množství jen za 145.99 dolarů a na výběr máte hned ze tří barevných variant. Ať už si vyberete černou, tmavě modrou nebo zajímavou černo-fialovou, tak vás určitě tento kousek za ty peníze nezklame.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.