Na 18. března/marca je připravena čínská představovačka telefonu Redmi Note 7 Pro. A zároveň se ví, že značka Redmi chystá i přístroj Xiaomi Redmi 7. Ten už má za sebou všechny potřebné certifikace, takže v podstatě nic nebrání jeho oficiálnímu vstupu na trh.

Někteří fanoušci značky dokonce čekali, že Xiaomi Redmi 7 bude uveden už na španělské globální prezentaci Redmi Note 7 Pro, ale nestalo se tak. A samozřejmě na Weibo se to doslova hemží dotazy, kdy bude telefon oficiálně spuštěn. Odpovědi na tyto otázky se ujal Lu Weibing.

Ten sice naplno neřekl jaký produkt bude společně s Redmi Note 7 Pro v Číně uveden, ale potvrdil, že něco dalšího prezentováno skutečně bude. Je to prý zatím tajemství. Ovšem pokud značka nechystá něco extra speciálního, o čem nic neví ani ti největší spekulanti, tak by to měl být právě Xiaomi Redmi 7.

Navíc Lei Jun, CEO Xiaomi, znovu sdílel na Weibo ceny Redmi 7, které by měly začínat na asi 700 jüanech, což jsou zhruba 104 dolary. Navíc díky Tenaa známe i hlavní parametry telefonu, takže už nezbývá než počkat, co Redmi za pár dnů v Číně upeče.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.