TV boxy a mediální přehrávače nejsou v dnešní době ničím neobvyklým. Nabízeny jsou pod různými značkami za různé ceny. A pokud chcete svou televizi nebo počítač proměnit na multimediální centrum, možná by se vám mohl hodit TV box Scishion S, který je nyní nabízen za rozumnou cenu na e-shopu Tomtop.

TV box Scishion S běží na operačním systému Android 8.1, použitým procesorem je čtyř jádrový RK3229 s GPU Mali-400MP2 a doplňuje jej 2 GB RAM a 16 GB interního úložiště, které lze dále rozšířit. Součástí balení je i IR dálkový ovladač.

Nechybí podpora kodeků H.265, H.264 a WiFi 802.11 b/g/n. Přehrávat lze až ve 4K. Rozměry TV boxu jsou 11,7×11,7×2,8 cm při hmotnosti 137,5 gramů. Počet a typ konektorů můžete vidět na snímku výše.

Další podrobnosti o TV boxu Scishion S naleznete na stránkách e-shopu Tomtop, kde je aktuálně nabízen za 28,99 dolarů. Nabídka je omezena počtem kusů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.