Spekulace a zaručené zprávy o OnePlus 7 nejsou v posledních dnech ničím novým a očekávání ohledně této nového vlajkové lodi začínají pomalu stoupat. Do konverzace se vložil i CEO firmy Liu Zuohu, který prohlásil, že se nic nesmí uspěchat a že všechny kvalitní produkty potřebují čas. To by naznačovalo, že do vydání telefonu stále zbývá ještě hezkých pár týdnů, či spíše měsíců. Dnes se však na stránkách jednoho e-shopu objevil v podstatě kompletní listing OnePlus 7, ale dá se mu věřit ?

Tento listing pochází z dílny e-shopu Giztop a najdeme v něm dokonce i vyobrazení OnePlus 7, které ukazuje telefon se zcela bezrámečkovým  displejem a výsuvnou selfie kamerkou, což se shoduje s údajnými snímky před pár dny. V porovnání s těmito snímky jsou však k nalezení i drobné rozdíly v umístění a existenci tlačítek na boku telefonu, což důvěryhodnosti také příliš nepřidává. Osobně tomuto listingu také nedávám velkou dávku důvěry, ale možné je samozřejmě vše.

Podle tohoto listingu by OnePlus 7 měl dostat do vínku 6,5-palcový AMOLED displej, procesor Snapdragon 855, až 12 GB RAM, 128 GB / 256 GB vnitřní paměti, 4000 mAh kapacitu baterie se 44W rychlo nabíjením DashCharge (i když po rozkliknutí nabídky se hovoří o VOOC…), trojitý systém zadních fotoaparátů se 48 Mpix + 20 Mpix + 5 Mpix senzory a přední zmíněnou vysouvací 16 Mpix selfie kamerku. Lehce příliš optimistická je i uvedená cena 569 dolarů. No uvidíme…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.