I když už Mezinárodní den žen úspěšně proběhl včera, tak si můžete ještě u ženské části populace udělat očko lehce pozdním dárkem, tedy pokud dotyčná patří mezi velmi specifickou kategorii hráček. Máme pro vás totiž velmi slušivou herní myš HXSJ X500 v růžovém provedení a motivačním nápisem „Love gives me strength“, který se určitě bude jako motto hodit u nějakých násilných akčních her. Růžomyška je navíc ve slevě v bleskových prodejích e-shopu Gearbest, takže proč ne.

V podstatě bychom ani nemuseli příliš zacházet do hardwarových parametrů, protože cílovému publiku této myšky jsou srdečně ukradené a vystačíte si s osvědčeným „ale je to růžové“. Pro pokročilejší pak ale samozřejmě můžeme dodat, že myš nabídne šestici tlačítek, bíle podsvícení, možnost změny DPI v rozmezí 800 – 1200 -2400 -3200 a ergonomické provedení s kovovým plátem naspod. Jedná se o klasické drátové provedení s 1.5 metru dlouhým opleteným kabelem.

A tuto růžovoučkou herní myš HSXJ X500 momentálně můžete něžnější části lidstva pořídit v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest jen za 6,99 dolarů, což opravdu není mnoho.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.