Není žádným tajemstvím, že se Motorola pokusí oživit legendární žiletku RAZR pomocí telefonu s ohebným designem. Vzhled bude evidentně založen na slavné RAZR V3 a na první pohled bude opravdu skoro identický s vysouvacím mobilem z roku 2004. Uvnitř však samozřejmě najdeme ten nejvýkonnější hardware současnosti a využit bude i plný potenciál ohebného displeje. Dnes se nám díky kolegů, z XDA Developers dostaly do ruky další informace o tomto telefonu, které si nenecháme pro sebe.

Z těchto informací vyplývá, že ačkoliv telefon dostane sekundární displej na „zádech“ telefonu, tak nepůjde o plnohodnotný přístup k funkcím Androidu. K dispozici by mělo být jen několik specifických funkcí, jako je Moto Display, Moto Actions nebo Moto Camera. V rozloženém stavu pak bude sekundární displej fungovat jako trackpad, čili například k jednoduchému posouvání stránky internetového prohlížeče prstem a určitě bude přidána podpora ovládání v celé řadě aplikací.

Druhý displej také bude samozřejmě zobrazovat zásadní informace jako jsou hodiny, notifikace a jiné, přičemž uživatel bude moci využít i wallpaper vlastního výběru. Za zmínku stojí i ikony rychlého přístupu na výrazné ikonické „bradě“ telefonu, kde se bude s největší pravděpodobností nacházet i čtečka otisků prstů. Fanoušci  staré legendy RAZR se tak určitě mají na co těšit, i když jsme se prozatím nedočkali oznámení oficiálního data vydání. A ty spekulace o extrémně vysoké ceně…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.