Kolem chystaného telefonu Vivo X27 je tolik zmatku, že vybrat informace, které by daly dohromady specifikace, je jako hledání jehly v kupce sena. Ale podařilo se nám posbírat několik zpráv a fotek, které dávají aspoň rámcový pohled na to, co bychom mohli od telefonu čekat.

První věc, která je naprosto jasná, je termín oficiálního představení. To proběhne v Číně 19. března/marca. Termín potvrdila sama společnost Vivo vydáním upoutávky na akci. Dále je potvrzeno, že telefon bude mít pop-up selfie kameru a Full-screen design bez horního výřezu. Potvrzeným parametrem je i 48 MPix snímač zadního fotoaparátu.

Další specifikace Vivo X27 se dají dohledat na stránkách Tenaa. Výpis uvádí, že AMOLED displej má úhlopříčku 6,39 palce a FullHD+ rozlišení. Procesor by měl být osmi jádrový s taktem 2,2 GHz, takže se spekuluje o Snapdragonu 710. Kombinace pamětí by měla být 8 GB RAM a 128/256 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu až 4000 mAh s podporou rychlého nabíjení.

Tenaa dále uvádí, že zadní fotoaparát bude mít tři snímače a jde konkrétně o 48 MPix, 13 MPixa a 5 MPix senzory. Čtečka otisků prstů by měla být integrována do displeje a operačním systémem bude Android Pie. A jak bude vypadat design Vivo X27 zas ukazují fotografie, které se potulují na síti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.