Ten největší boom klasických chytrých hodinek už asi máme za sebou a momentálně jsou v kurzu spíše chytré náramky, případně sportovní verze chytrých hodinek s extrémní výdrží baterie. A spousta uživatelů dá dokonce přednost i „ne-až-tak“ chytrým hodinkám, pokud se nemusí starat o každodenní nabíjení a stačí jim jednou do roka vyměnit baterii. To je přesně případ hodinek Alfawise DX26, které jsou momentálně v akci u starých známých na Gearbestu.

Alfawise DX26 jsou chytré hodinky se slušivým outdoor designem a hlavně klasickými luminiscenčními ručičkami a FSTN displejem, který si neláme hlavu ani s viditelností za jakéhokoli světla. Samozřejmě zobrazení přímo na displeji jsou jen základní, ale notifikace dostanete, kroky nebo spálené kalorie také, takže co by ještě chybělo. V nabídce je třeba i budík, dálková spoušť fotoaparátu, stopky a další. Výdrž je díky standardní CR2430 zhruba rok a tvůrci slibují i voděodolnost pro plavání a potápění. K telefonu pak samozřejmě hodinky připojíte pomocí Bluetooth 4.0 a k dispozici je i speciální aplikace.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest jsou momentálně sportovní chytré hodinky Alfawise DX26 k mání už za 22.99 dolarů a na výběr máte z černé nebo vojensky zelené barevné varianty. Tak se na ně mrkněte, třeba vás za tu cenu osloví.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.