Ačkoli se dnes nebudeme bavit o telefonu, který vyvolá velký vzruch, podobně jako LG G8 ThinQ, i tak může korejský výrobce LG zasáhnout oslovit potencionální kupce. V příštích několika dnech nebo týdnech se zřejmě dočkáme vypuštění následníka minuloročního low-endového modelu X4+ se jménem LG X4 (2019).

Zatím neoznámený telefon LG X4 (2019) byl totiž zaznamenán na webových stránkách Google pro Android. Zatímco výpis nám nenabízí pohled na to, jak telefon bude vypadat, dává nám přehled základních specifikací. Co je možná nejzajímavější věcí u tohoto telefonu, je to, že na něm poběží Android Oreo. Nejnovější verze OS od Googlu – Android 9 Pie je venku již několik měsíců, takže je překvapivé, že tento smartphone poběží na Oreo.

LG X4 (2019)

Prostřednictvím výpisu jsme se dále dozvěděli, že X4 (2019) bude vybaveno displejem o velikosti 5,7 palce, 3 GB paměti RAM, 32 GB interního úložiště a podporou NFC. Pod kapotou se předpokládá Snapdragon 425. Jaká bude dostupnost LG X4 (2019) je zatím ve hvězdách.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.