Na akci, na které bylo představeno Xiaomi Mi 9, a která se konala 20. února, představilo Xiaomi i zbrusu nový chytrý reproduktor Xiaomi Xiaoai se 4-palcovým dotykovým displejem. Disponuje velkým množstvím video zdrojů a QQ hudební knihovnou a mluví se o něm také jako o 4-palcové „malé televizi“.

Tento přístroj podporuje vlastní hudbu, video, budík a instalaci různých aplikací. Chytré reproduktory Xiaomi byly vždy úspěšné na trhu a kumulativní prodej produktů Xiaoai přesáhl 9 milionů kusů.

Chytrý reproduktor Xiaomi Xiaoai

Nedávno vydaný chytrý reproduktor Xiaomi Xiaoai se 4-palcovým displejem přilákal více než 200 000 zájemců na svém crowdfundingu. Tang Mu, generální ředitel oddělení inteligentního hardwaru v Xiaomi, řekl: „To je zcela mimo mé očekávání a jsem velmi dychtivý pustit se do výroby.“

Jak už jsme zmínili, chytrý reproduktor Xiaomi Xiaoai je vybaven 4-palcovým dotykovým displejem a 500+ praktickými dovednostmi. Mezi ty patří bezplatné hlasové volání, podpora inteligentních kamer a inteligentních zvonků a jednoduchý přenos zobrazení na Xiaomi televizor.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.