Nedávno čínský výrobní gigant Xiaomi představil svůj nový přírůstek do portfolia, kterým byla Xiaomi duální nabíječka USB-C/USB-A s 30W rychlým nabíjením. Tento gadget se vyznačuje čistě bílým designem. Xiaomi duální nabíječka šla aktuálně v Číně do prodeje a její cena byla stanovena na 59 juanů (cca 9 dolarů).

Duální nabíječka má dva různé typy výstupních rozhraní: USB-C a USB-A. Umožňuje rychlé nabíjení mnoha zařízení. Pokud jde o výstupní výkon, tak v případě samotného rozhraní USB-C může poskytnout maximální nabíjecí výkon 30 W. Pokud je pak použito samostatně rozhraní USB-A, maximální výstupní výkon tohoto portu je 27W. V případě, že porty USB-C a USB-A pracují společně, celkový výstupní výkon je 24W.

Xiaomi duální nabíječka

Xiaomi duální nabíječka USB-C/USB-A s 30W rychlým nabíjením umožňuje snadné uchování této nabíječky v tašce/baťohu/kufru bez obav, že by se vaše bagáž mohla poškodit nebo poškrábat.

Xiaomi duální nabíječka

Vstup podporuje mezinárodní napájení AC 100-240V, které splňuje standardy ve většině zemí po celém světě. Xiaomi tvrdí, že jejich USB nabíječka používá importované čipy, které zvyšují bezpečnost výrobků a mají více bezpečnostních ochran, jako je přepěťová ochrana a nadproudová ochrana pro zvýšení bezpečnosti při používání.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.