Hlubiny čínských obchodů často skrývají opravdu velmi zajímavé kousky, na které by vás jednoduché náhodné surfování po internetu jen tak nepřivedlo. Ale protože se nevyhýbáme ani velmi minoritním kategoriím produktů, tak se s vámi musíme podělit i o jednu takovou kuriozitku, která dorazila z e-shopu Cafago. Ale když už na ni máme ten slevový kupón

Jedná se totiž o klubové party světlo či reflektor Lixada DMX512, který se odborně nazývá „wash light“. Prostě takové ty svazky barevných světelných toků, které dokreslují atmosféru v zakouřených prostorách hudebních klubů nebo koncertů. Tenhle kousek má v sobě sedmero 15W LED světel s mnoha funkcemi od stroboskopického blikání, změn barev, stmívání až po nevím co ještě dalšího. Kompaktní rozměry rozhodně neublíží, stejně jako vestavěné vlastní chlazení.

Těžko odhadnout, zda si někdo něco takového bude pořizovat domů, ale třeba se i mezi našimi čtenáři najde nějaký ten fanoušek co by reflektor Lixada DMX512 ocenil. K dostání je na e-shopu Cafago jen za 43.94 euro díky slevovému kupónu CC1266 a bezproblémovou a bezdoplatkovou dopravou z německého skladu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.