Značka Redmi chystá po telefonech Note 7 a Note 7 Pro v dohledné době představit také přístroj Redmi 7. A protože uvedení telefonu musí nutně předcházet i obligátní certifikační kolečko, můžeme se nyní podívat na to, jak vypadají hlavní parametry telefonu ve výpisu Tenaa.

Tam se Redmi 7 objevil s kódovým označením M1810F6LE. Jeho rozměry jsou 158,6×76,4×8,9 mm při hmotnosti 180 gramů. Podle výpisu bude mít telefon 6,26 palcový displej s rozlišením 1520×720 pixelů a pohánět jej bude osmi jádrový procesor s maximálním taktem 1,8 GHz, typ čipsetu není specifikován. Operačním systémem bude Android Pie s nadstavbou MIUI 10.

Přístroj bude vydán ve třech paměťových konfiguracích, jmenovitě to je 2 GB/16 GB, 3 GB/32 GB a 4 GB RAM a 64 GB interní paměti. U všech verzí bude možno vnitřní úložiště dále rozšířit. Baterie telefonu má kapacitu 3900 mAh. Snímač otisků najdeme na zadním panelu. Tam je také místo pro duální fotoaparát se snímači 12 MPix a 8 MPix. Přední kamera má 8 MPix.

A kdy by se tedy telefon mohl oficiálně objevit? Inu, společnost chystá dvě akce. První z nich by měla proběhnout už zítra ve španělském Madridu a ta druhá je připravena na 18. března/marca a bude se konat v Číně. Na obou akcích by měl být představen Redmi Note 7 Pro, ale podle některých tipařů by společně s ním mohl být uveden i Redmi 7.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.