Dozajista vám neunikl včerejší humbuk kolem pop-up kamerky u OnePlus 7. Fotka telefonu s vyskakovací kamerou se mihla na čínském Weibo, ale záhy se zjistilo, že jde zřejmě o počítačově upravenou fotku, která stejně rychle jak se objevila, tak byla stažena.

Ale samozřejmě zavdala důvod k dotazům přímo na CEO OnePlus, Pete Laua. Ten se ovšem k tomu, zda bude mít OnePlus 7 vyskakovací kameru vyjádřil velmi vyhýbavě. „Chci říct, že se vývojem a výrobou chytrých telefonů zabývám už pět roků a podle svých zkušeností vím, že věci, dělané ve spěchu nejsou vždy dobré.“.

K samotné fotce údajného OnePlus 7 se také nevyjádřil jednoznačně. Nevyvrátil její pravost, ale ani ji nepotvrdil. Takže stále nevíme na čem vlastně jsme. Na otázku, kdy bude přistroj vydán, Lau neodpověděl. Ovšem podle toho, co nedávno sdělil na technologickém summitu společnosti Qualcomm si můžeme být jisti, že telefon bude pohánět procesor Snapdragon 855.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.