Nakupování nebo i jen pouhé brouzdání na čínských internetových obchodech je pro mnoho z nás lehkou závislostí, zejména pokud máme nějaké to technologické nadšení. Je tam totiž k nalezení opravdu kvantum více či méně použitelných a šikovných gadgetů a hraček pro velké. Čínské gadgety už ale prosákly i do mnohem etablovanějších prodejních kanálů, takže je najdete i u gigantů typu Amazonu nebo Ebay. A právě z Ebay pro vás dnes máme další dvě levné kuriozitky.

První z nich je bezdrátový Bluetooth handsfree reproduktor s doplňkovými funkcemi, určený pro vašeho automobilového miláčka. Je vybaven systémem jednoduchého uchycení na stínítko a jeho vestavěný mikrofon je vybaven DSP technologiemi potlačení okolního šumu a echa. Potěší i auto-nabíječka v balení, takže není problém skrze mini-USB port celé zařízení mít zapojené a nespoléhat se jen na baterii. K mání je tento kousek na Ebay jen za 5.99 dolarů, takže proč jednoduše a levně nevybavit vašeho ocelového oře.

Další je na řadě něco pořádně barevného a to doslova. Ohebné kabely s miniaturními LED RGB diodami prosvítí opravdu jakýkoli prostor, protože jich máte hned 60 na metr. Dostanete do ruky také IR dálkové ovládání s 20 tlačítky a tunou funkcí a možností k ovládání. Nabídka z Ebay zahrnuje navíc dva kotouče těchto LED kabelů, každý z nich pětimetrový. A celá barevná kolotočářská zábava vás přijde jen na 7.77 euro, takže pokud máte veselou mysl, tak se vám něco podobného určitě může hodit.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.