Ohodnoťte článek

Portfolio čínských Xiaomi je nabito spoustou i velmi kuriózních chytrých produktů a zařízení, které by na našem trhu asi poměrně složitě hledaly uplatnění. Mezi ně by se asi jednoduše zařadil i chytrá dětská pokladnička, která je pod záštitou Xiaomi momentálně v crowdfundingové kampani na internetu. Sluší se podotknout, že se nejedná přímo o produkt vyráběný Xiaomi, ale společnosti Beijing Xiaomoosi Technology Co. Ltd.

Tato chytrá dětská pokladnička nazvaná chytlavě PUPUPULA je vybavena 1,54-palcovým barevným IPS displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů a jednoduchým uživatelským rozhraním. Samozřejmostí je i spárovaná telefonní aplikace, kde bude zaznamenána každá transakce, současný stav masivního dětského konta a také přesné rozpisy podle kterých budou moci i rodiče teoreticky kontrolovat příjem a útratu svých ratolestí.

Tvůrci u pokladničky PUPUPULA hodně akcentují i výchovný a naukový aspekt produktu a tento přístup má něco do sebe, protože rozhodně neuškodí, když je dítě vedeno k nějaké té finanční gramotnosti a zodpovědnosti od raného věku. A jdou na to opravdu od lesa, protože při vkladu vám pokladnička radostně poskočí a zahraje nějaký nechutně optimistický zvuk, přičemž při výběru se pak zvuk změní na lehce zklamaný. Tak se správně vychovává nová generace čínských Skrblíků !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.