Novinkový levný model Oukitelu nám byl poprvé představen jen před pár dny na veletrhu MWC 2019 a předpokládaným uvedením na trh začátkem března. Začátek března už uhodil, takže je tedy logicky i čas vypustit do předprodejové arény i nový Oukitel C13 Pro. A výrobci nelhali ani s velmi výhodnou cenou, protože od zítřka si celý týden budete moci pořídit tenhle kousek na jejich oficiálním Aliexpress obchodě jen za 74.99 dolarů.

Oukitel C13 Pro je také i fešák na pohled s dvojitě zakřiveným designem skleněných zad a slušivé černé nebo zlaté verzi. Co se týče hardwarového vybavení, tak pak může nabídnout 6,18-palcový displej krytých ochranným sklem Asahi glass, quad-core procesor MT6739, 2 GB RAM, 16 GB vnitřní paměti, 3000 mAh kapacitu baterie, 8 Mpix + 2 Mpix duální zadní fotoaparát s LED bleskem, 5 Mpix selfie kamerku, čtečku otisků prstů, Face Unlock, dual SIM sloty + samostatný microSD slot nebo systém Android 9 Pie.

Takže pokud se zrovna poohlížíte po nějakém levném telefonu a peněženka lehce zívá prázdnotou, tak by se vám Oukitel C13 Pro možná mohl líbit. Speciálně za již zmíněnou předprodejovou cenu 74.99 dolarů, která je k mání od 5. do 12. března na oficiálním Aliexpress obchodě Oukitelu. Více informací o telefonu pak jako vždy na jejich webu.