I když jsme se představení nebo aspoň nějakých konkrétních zpráv o OnePlus 7 na veletrhu MWC 2019 nedočkali, tak je jasné, že už se na tomto telefonu nějaký ten pátek pracuje. A pokud se design bude podobat zasklenému prototypu 5G OnePlus telefonu z MWC, tak bychom se tentokráte měli dočkat opravdu full-view displeje bez jakýchkoli vykousnutí či výřezů. A na této vlně se veze i dnešní údajný snímeček právě OnePlus 7.

Ten se dnes objevil na malou chvíli na sociální síti Weibo a dobré duše s ostřížím zrakem ho samozřejmě ihned archivovaly. Jen na něm údajně zachycen prototyp OnePlus 7 s vysouvacím modulem selfie kamerky, která je navíc evidentně používána i pro funkci Face Unlock. Fotografie však podle mnohých při podrobnějším zkoumání nese náznaky úprav a s největší pravděpodobností se tak jedná jen o fanouškovský výtvor, který má s realitou společného jen velmi málo.

I když koketování OnePlus s vysouvacími moduly samozřejmě nemůžeme kompletně vyloučit, tak se jedná o velmi nepravděpodobný scénář. Pokud by se opravdu OnePlus 7 vydal v blízké budoucnosti cestou full-view displeje bez vykousnutí, tak by se nejspíše jednalo o moderní „průstřel“ s kamerkou integrovanou do displeje. Nebo nakonec nechají prototyp prototypem a půjde opět o drobné kapkovité vykousnutí. Každopádně dnešnímu snímečku pro jistotu příliš nevěřte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.