Už od dob Xiaomi Mi 8 SE víme, že se Xiaomi snaží vylepšit modely SE zajímavými konstrukční prvky ve spojení s hardwarem střední třídy. A ne jinak tomu bude i u Xiaomi Mi 9 SE. Na rozdíl od modelu Xiaomi Mi 9 tento přišel s procesorem Snapdragon 712 a podle očekávání jsme se dočkali i těla s holografickým efektem. Aktuálně totiž Lei Jun zveřejnil fotografii nové holografické verze Mi 9 SE na svém Weibo kanále.

Prvně, když zveřejnil tuto fotografii, si mnozí uživatelé mysleli, že se jedná o novou barevnou variantu Xiaomi Mi 9 SE. Protože v určitém úhlu vypadá jako červeno-oranžově-žlutozelený. Jedná se však o novou fialovou variantu s holografickým efektem. Připomínáme, že když šel Xiaomi Mi 9 SE 1. března do prodeje, byly k dispozici tři možnosti barev – holografická purpurová, holografická modrá a šedá.

Xiaomi Mi 9 SE

Co se týče hardwaru, jedná se o první smartphone s pro chipsetem Qualcomm Snapdragon 712, Samsung AMOLED displejem o velikosti 5,97 palce, čtečkou otisků prstů, zadním fotoaparátem ony 48MP a mnoha dalšími funkcemi.

Co se týče cen, Xiaomi Mi 9 SE 6 GB + 64 GB stojí 1999 juanů (298 dolarů) a model 6 GB + 128 GB stojí 2299 juanů (343 dolarů). Další kolo prodeje je pak plánováno na 8. března v 10:00.