20. února vydal čínský gigant Xiaomi svůj nejnovější smartphone, Xiaomi Mi 9. První oficiální prodej tohoto smartphonu trval pouhých 53 sekund a další možnosti prodeje tohoto telefonu také rychle zmizely. Nicméně mnoho šťastlivcům se zadařilo a získali v tomto prvním kole svůj vysněný Mi 9. A nově se chystá další aktualizace Xiaomi Mi 9.

Je to tak, Xiaomi nespí. Po první aktualizaci, která nabídla (mimo jiné) možnost změny vzhledu výřezu v horní části displeje, přišla včera další aktualizace MIUI. Ta je určena (zatím ve vývojové verzi) pro Xiaomi Mi 9 a Mi 9 Transparent Edition. Podle zpětné vazby od uživatelů je nejnovější beta verze pro Mi 9 označena jako MIUI 10 9.3.1. Tato aktualizace pak přináší možnost kompletního skrytí designu výřezu a nahradí jej nepřerušeným černým pruhem.

aktualizace Xiaomi Mi 9

Kromě toho aktualizace Xiaomi Mi 9 přináší opravu nadměrné spotřeby energie u Google služeb.

Poslední vlajková loď Xiaomi, Mi 9, přišla s 3300 mAh baterií, která podporuje rychlé 20W bezdrátové nabíjení. A to z něj dělá první smartphone na světě, který takové nabíjení podporuje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.