Značka Redmi se osamostatnila sice docela nedávno, ale do produkce telefonů se vrhla po hlavě a nelze říct, že by se jí nedařilo. Po Note 7 a Note 7 Pro se připravuje i vydání Redmi 7. Telefon už má za sebou potřebné certifikace, takže by nic nemělo bránit tomu, aby se mohl dostat na trh.

A vzhledem k tomu, že značka vydala oficiální pozvánku na akci, která by měla proběhnout 6. března/marca ve španělském Madridu, můžeme si zaspekulovat, že právě tam by mohl být chystaný telefon představen. Ostatně i vzhled teaseru, kterému dominuje velká číslovka 7 a vlevo nad ní nápis Redmi, by mohl lecco naznačit.

Ovšem na oficiální facebookové stránce Xiaomi se objevila stejná upoutávka s připojenou větou: „Konečně, brzy bude #48MP pro každého.“. Mohlo by jít tedy i o globální představovačku Redmi Note 7. U Redmi 7 se totiž neočekává, že by měl 48 MPix snímač fotoaparátu. Prostě budeme muset ještě dva dny vydržet a pak se s jistotou dozvíme, co se přesně v Madridu stane.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.