Nevěšte hlavu, že je neděle. Raději si udělejte radost něčím malým z Říše středu. Dnes tu máme další tři tipy v naší pravidelné rubrice Vychytávky z Číny, tentokrát ne ale tak levné, jak jste zvyklí. Pokud hledáte něco levnějšího, vyzkoušejte banner na konci článku s odkazem na starší části.
  1. Mixér i láhev
    Máte rádi smoothie nebo milkshake? Nebo si ho chcete začít dělat? Můžete si za cenu 35 USD (zde) koupit mixér a láhev jednom s nápisem Xiaomi. Vyzkoušejte i slevový kupon GBCJ1JK4, zda vám nepřihodí nějakou slevičku.
  2. Doma bezpečně​
    Bezpečná domácnost za 70 USD (v akci zde)? Ano, je to systém, který díky propojení s WiFi ​zabezpečí vaše okna nebo dveře a můžete si k němu dokoupit i další senzory. Koukněte na to, zda se vám to třeba nebude hodit.

    3. Brousíme drobnosti
    Sada s osmdesáti kusy nástavců za 33 USD (zde) na broušení čehokoliv menšího by se vám mohla hodit. Pokud jste kutil a nebo jen nevíte, jak něco malého opracovat, je to tip právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.