Nejen Xiaomi, ale i její samostatná značka Redmi, letos „střílí ostrýma“ a prodává telefony jako po teplé housky na krámě. A protože železo je třeba kout dokud je žhavé, tak kromě mimořádných víkendových prodejů Xiaomi Mi 9, běží stejné prodeje i u Redmi Note 7.

V případě Redmi Note 7 se není čemu divit. Oficiálně byl uveden začátkem letošního roku a fanoušky zasáhl svou skvělou cenou, velmi dobrými parametry a prémiovým designem. Navíc jako procesor byl použit optimalizovaný Snapdragon 660, který podle Antutu měl lepší výkon než Kirin 710.

V prvním kole prodejů byl telefon vyprodám během okamžiku a vice prezident Redmi, Lu Weibing, byl doslova nadšen a tvrdil, že takový úspěch ani nečekal. Také se netajil tím, že přístroj bude velmi dobrým a schopným konkurentem telefonům s podobnými parametry.

Samozřejmě ne na všechny, kteří si chtěli Redmi Note 7 pořídit se dostalo, takže i on se nyní prodává v mimořádném víkendovém prodeji a opět jej můžete pořídit dnes do 20 hodin.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.