Pořízení TV boxu je v dnešní době díky čínským e-shopům velmi levnou záležitostí a za svoje peníze dokonce dostanete i velmi slušnou výbavu. To je přesně případ modelu SCISHION V88 Plus, který asi nevyhraje žádné závody o nejlepší výkon, ale měl by naprosto dostačovat středně náročnému zákazníkovi v obývacím pokoji. A právě na tento kousek pro vás dnes máme slevový kupón z e-shopu Cafago.

TV box SCISHION V88 Plus je vybaven čtyř-jádrovým procesorem RK3229 s grafikou Mali-450MP2, 2 GB RAM a 16 GB vnitřní paměti, stejně jako 2,4 GHz Wi-Fi připojením, 10/100M LAN, slotem na microSD kartu, čtveřicí USB portů a systémem Android 8.1 Oreo. Podporováno je i dekódování formátů HEVC H.265 a VP9, HDR10 a HDMI 2.0a, takže nice nestojí v cestě vychutnání 4K rozlišení. Potěší i přeinstalované mediální centrum RKMC 18.0 což je Rockchipem optimalizovaná verze KODI /XBMC.

A za podobný kousek tentokráte opravdu nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, protože se slevovým kupónem CC5209 je TV box SCISHION V88 Plus k mání na e-shopu Cafago až do 31. března  jen za 26.36€. Proč tak neudělat svému televizoru radost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.