Odolné telefony značky Ulefone patří k tomu nejlepšímu na trhu a řada Armor má spoustu oddaných fanoušků i u nás. Její poslední zástupce Ulefone Armor 6 už je k dostání pár týdnů a zatím se jedná asi o nejpovedenější odolný kousek roku 2019. A my pro vás dnes máme bleskové prodeje tohoto „odolňáka“ na e-shopu Gearbest, kde ke své objednávce také dostanete velmi hodnotný a šikovný dárek.

Ulefone Armor 6 se může pochlubit kvalitou konstrukce a extrémní odolností, kterou zaručují certifikace IP68/IP69K a MIL-STD-810G. Kromě toho ale také disponuje velmi slušnou výbavou zahrnující 6,2-palcový vykousnutý displej s FullHD+ rozlišením, procesor Helio P60 s umělou inteligencí, 6 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti, 21 Mpix + 13 Mpix duální zadní fotoaparát, 13 Mpix selfie kamerku, 5000 mAh kapacitu baterie s 18W rychlo-nabíjením a 10W bezdrátovým nabíjením, globální LTE frekvence, NFC čip nebo systém Android 8.1 Oreo.

This slideshow requires JavaScript.

A v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je momentálně Ulefone Armor 6 k najití jen za 329.99 dolarů a v ceně je jako bonus i bezdrátová 10W nabíječka Ulefone UF002 podporující standard Qi. Což je vzhledem ke standardní ceně 40 dolarů velmi slušný přibalený dárek. Takže pokud sháníte odolný telefon vysoké úrovně, tak byste tuto nabídku neměli jen tak přejít.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.