Není to tak dlouho, co Meizu prostřednictvím své stránky na Weibo oznámili, že chystají velmi důležité oznámení. Minulý týden pak společnost zveřejnila teaser, který ukazuje datum akce 6. března/marca, což by měl být den odhalení Note 9. A dnes se k nám dostaly první a velmi působivé fotografie Meizu Note 9!

Zatím víme, že Note 9 bude pohánět Qualcomm Snapdragon 675, chipset vyrobený 11nm procesem, který doplní 4 GB RAM a 64 GB ROM a jako GPU zde najdeme Adreno 612. Na AnTuTu tento telefon získal 178.976 bodů, což není vůbec slabé číslo.

Meizu Note 9

Displej o velikosti 6,2 palců bude mít (dnes už) klasický výřez a Meizu Note 9 bude o něco menší než ostatní smartphony na trhu s tímto designem.

Meizu Note 9

Tělo Note 9 je vyrobeno z lesklého plastu, stejně jako Redmi Note 7. Je vybaven 48-megapixelovým + 5-megapixelovým duálním zadním kamerovým kombem.

Meizu Note 9

S cenou 1699 jüanů, (cca 254 dolarů) se Meizu Note 9 chce postavit přímo proti Redmi Note 7 Pro. No a na zbytek potvrzených informací si budeme muset nejspíše počkat na uvedení produktu na trh. A jak se vám nové Meizu Note 9 líbí?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.