Ohodnoťte článek

Není to tak dlouho, co Meizu prostřednictvím své stránky na Weibo oznámili, že chystají velmi důležité oznámení. Minulý týden pak společnost zveřejnila teaser, který ukazuje datum akce 6. března/marca, což by měl být den odhalení Note 9. A dnes se k nám dostaly první a velmi působivé fotografie Meizu Note 9!

Zatím víme, že Note 9 bude pohánět Qualcomm Snapdragon 675, chipset vyrobený 11nm procesem, který doplní 4 GB RAM a 64 GB ROM a jako GPU zde najdeme Adreno 612. Na AnTuTu tento telefon získal 178.976 bodů, což není vůbec slabé číslo.

Meizu Note 9

Displej o velikosti 6,2 palců bude mít (dnes už) klasický výřez a Meizu Note 9 bude o něco menší než ostatní smartphony na trhu s tímto designem.

Meizu Note 9

Tělo Note 9 je vyrobeno z lesklého plastu, stejně jako Redmi Note 7. Je vybaven 48-megapixelovým + 5-megapixelovým duálním zadním kamerovým kombem.

Meizu Note 9

S cenou 1699 jüanů, (cca 254 dolarů) se Meizu Note 9 chce postavit přímo proti Redmi Note 7 Pro. No a na zbytek potvrzených informací si budeme muset nejspíše počkat na uvedení produktu na trh. A jak se vám nové Meizu Note 9 líbí?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.