Dceřinka Xiaomi chystá nový herní telefon Black Shark 2, který je zatím známý pod interním označením „Skywalker“ se kterým prošel testem Geekbench. Naopak pod kódovým označením SKW-A0 získal certifikaci 3C. A k tomu všemu se ještě na síti objevil snímek, na kterém by údajně měl být zadní panel chystaného přístroje.

Můžeme si tedy shrnout, co je o Black Shark 2 zatím známo. Podle Geekbench by měl být osazen procesorem Snapdragon 855 s 8 GB RAM a systémem Android Pie. To nakonec, i když ne zcela přímo potvrdil na čínském Weibo šéf divize Black Shark, Wi Shimin.

Co se certifikace 3C týče, její výpis uvádí, že zařízení bude mít 27 W nabíječku, číslo modelu je MDY-10-EH. Jde tedy o stejnou nabíječku, kterou najdeme i v balení Xiaomi Mi 9. Z toho lze dedukovat, že jak Black Shark 2, tak i Mi 9 podporují stejnou nabíjecí technologii.

Podle některých tipařů bude mít chystaný „Černý žralok“ dvě verze, první s 8 GB RAM a druhou s 12 GB RAM. Neměla by chybět ani funkce Game Turbo a některé další vychytávky. A z fotky, která se potuluje na síti můžeme vidět, že design zadního panelu se zas až tak nebude lišit od původního modelu Black Shark nebo verze Helo. Záda jsou černá se zelenými prvky a vertikální fotoaparát je duální.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.