Před několika dny vydal čínský gigant Xiaomi svou nejnovější vlajkovou loď Xiaomi Mi 9. Zrovna včera jsme psali o tom, jak proběhl první oficiální prodej Mi 9 a podle očekávání zmizely zásoby tohoto smartphonu za méně než jednu minutu – konkrétně za 53 vteřin. O pár hodin později se ukázal na netu první rozbitý model Xiaomi Mi 9. Jen pro připomenutí, Mi 9 se dostal ven s cenou 2999 jüanů (448 dolarů).

Když se podíváme na poškození, které lze vidět z fotky, zdá se, že smartphone dostal těžký zásah v levém dolním rohu zadní části tohoto telefonu a praskliny směřují směrem nahoru k fotoaparátu. Stojí za zmínku, že Xiaomi Mall poskytuje službu ochrany proti takovýmto nehodám u Xiaomi Mi 9 za cenu 299 jüanů (45 dolarů). Protože, když smartphone náhodně spadne nebo je sražen díky chybě lidského faktoru (prostě vám spadne na kachličky), telefon nepokrývá původní záruka výrobce.

rozbité Xiaomi Mi 9

Xiaomi Mi 9 se prodával na mnoha velkých e-platformách online a další kolo prodeje je naplánováno na 5. března v 10:00. A ruku na srdce, kolik z vás již podobně rozbilo svůj smartphone? Já osobně se přiznám ke třem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.