Chytrá domácnost je pojem v současnosti často skloňovaný, ale u spousty produktů spadajících do této kategorie si člověk prostě nemůže pomoci a pochybuje o jejich reálné užitečnosti a použitelnosti. To ale rozhodně není případ chytrých žárovek, protože svítíme přece všichni každý den a nějaké ty extra funkce se vždycky hodí. Navíc pokud se nějaká chytrá žárovka najde ve slevové akci, jako třeba model One-Z 7W na e-shopu Gearbest.

Chytrá žárovka One-Z 7W to s funkcemi příliš nepřehání a zcela si vystačí s možnostmi regulace jasu od 2 do 100 %, případně s nastavením 16 milionů odstínů barev a jejich teploty od 2700K do 6500K. Vše je samozřejmě realizováno prostřednictvím Wi-Fi připojení a mobilní aplikace, i když pro fajnšmekry je k mání i hlasové ovládání kompatibilní třeba s Google Home nebo .Alexa Echo. Životnost žárovky by měla být až 30.000 hodin a udávaný světelný tok je 810 lumenů.

A v momentálně probíhající slevové akci a bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je chytrá žárovka One-Z 7W k dostání jen za 11.99 dolarů. Doprava sice není zcela zdarma, ale těch pár centů si asi člověk milerád připlatí. Tak co na ni říkáte ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.