Společnost HONOR představila na MWC 2019 v Barceloně svůj revoluční software HONOR Gaming+. Mohou jej využít majitelé modelu HONOR View20. Software se skládá ze série technologických aktualizací výrazně zvyšujících výkon a kvalitu grafického zobrazení mobilních her. Společnost zároveň představila celý ekosystém aplikací, které využívají umělou inteligenci společně s 3D TOF fotoaparátem. Milovníkům populární hry Fortnite byl také předveden nově dostupný HONOR Guard skin, který mohou ve hře využít.

„Jsme o další krok blíže našemu cíli se do tří let umístit mezi TOP 5 značek chytrých telefonů. Revoluční technologie HONOR Gaming+ zlepšuje grafický výkon telefonu, a uspokojuje tak rostoucí nároky mladých uživatelů, kteří jsou velmi nároční v hodnocení mobilních her. Společně až s futuristickými aplikacemi pro 3D TOF fotoaparát a novým skinem pro hru Fortnite přinášíme naším zákazníkům nové a výjimečné zážitky,“ říká prezident značky HONOR, George Zhao.

HONOR Gaming+ přináší více zábavy pro milovníky mobilních her

HONOR View20 byl představen v Paříži v lednu letošního roku a přinesl hned pět světových premiér v kategorii prvotřídních funkcí: 48Mpx zadní fotoaparát, 25Mpx přední fotoaparát, 7nm čipset Kirin 980 AI, trojitou AI anténu s Wi-Fi technologií a jedinečný zářivý vzhled nanotextury na zádech telefonu. Software HONOR Gaming+ zlepšuje herní zážitek tím, že efektivně optimalizuje výkon GPU, zlepšuje vysoké rozlišení zobrazení i zvyšuje výkon vlastní umělé inteligence. S těmito vylepšeními telefon dosahuje nejvyššího možného výkonu při hraní mobilních her.

Upgradovaný ovladač čipové sady GPU Mali-G76 optimalizuje přenos dat mezi CPU, GPU a pamětí. Díky této optimalizaci dochází v systému ke zlepšení plánování jednotlivých pracovních úkonů, eliminaci duplicitních pokynů i snížení zatížení GPU. Inovativní technologie plánování frekvenční modulace umělé inteligence předpovídá nároky následných operací na systém tím, že sleduje rychlost snímků za sekundu (fps), kvalitu obrazu i dotykové příkazy v reálném čase, a to o 30 % lépe ve srovnání s běžnými metodami. Další klíčová vlastnost, optimalizace CPU/GPU, zlepšuje kvalitu obrazu a snižuje spotřebu energie. Upgrade navíc přináší vyšší rozlišení hraných her, dosahuje lepšího kontrastu i vyšší úrovně jasu a nabízí širší paletu barev.

HONOR View20

Snížená spotřeba energie

Software HONOR Gaming+ snižuje při hraní hry Fortnite spotřebu energie o 20,34 % (Testováno v laboratoři HONOR při srovnávacím testu verze Fortnite Vulkan a Fortnite GLES). Optimalizací prošly také oblíbené hry jako QQ Speed nebo Arena of Valor, a proto si mohou nyní hráči vychutnat více detailů i ostřejší obraz. U příležitosti uvedení modelu HONOR View20 byla představena také spolupráce s vývojářskou společností Epic Games. Vedle ještě lepšího herního zážitku s Fortnite mohou fanoušci této úspěšné mobilní hry využít i exkluzivní přístup ke skinu HONOR Guard.

3D TOF fotoaparát

Díky 3D TOF fotoaparátu HONOR View20 získávají interaktivní mobilní hry i umělá inteligence zcela nové rozměry. Fotoaparát je totiž vybavený funkcí detekce hloubky, rozpozná lidský skelet a pohyb snímá v reálném čase, což uživatelům umožňuje využívat nejrůznější interaktivní funkce. Značka HONOR plánuje i v budoucnu úzce spolupracovat s vývojáři mobilních her, aby mohla svým fanouškům nabídnout integrovaný 3D TOF ekosystém, který rozšíří hranice sociálních médií, zábavy, her i nakupování.

Testováno v laboratoři HONOR při srovnávacím testu verze Fortnite Vulkan a Fortnite GLES

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.