I když je momentálně plná pozornost mobilního světa a fanoušků technologií upřena do Barcelony na veletrh MWC 2019, tak to samozřejmě neznamená, že se zastaví kola obřích čínských e-shopů. A protože se v poslední době čínské obchody snaží objevovat i alternativní prodejní kanály, tak pro vás dnes máme dvojici jejich produktů prodávaných skrze slavný portál Ebay.

Prvním kouskem je flash disk Kodak a ten se rozhodně bude leckomu hodit, protože si přiznejme, že spotřeba flash disků je u nás opravdu vysoký a ztrácíme je skoro na požádání. A tenhle rozhodně nevypadá zle z rychlým USB 3.0 připojením slibujícím až 120 MB/s, kovovým stylovým designem, 360-stupňovou rotací nebo šikovným poutkem na klíče nebo batoh. A 128 GB varianta je momentálně k sehnání na Ebay jen za 16.15 dolarů.

Druhým do páru jsou pak další ze super levných čínských hodinek nebo spíše fitness trackerů. Tentokráte se jedná o model Q9 vybavený dotykovým 1,3-palcovým displejem, procesorem Nordic 52832, 180 mAh kapacitou baterie s USB nabíjením, monitorem srdečního tepu a krevního tlaku, krokoměrem, spoustou sportovních režimů a samozřejmě podporou notifikací. K telefonu ho připojíte pomocí Bluetooth 4.0 a je k mání v několika barevných variantách. A zaplatíte za něj jen 22.99 dolarů, takže se opravdu nejedná o nic drahého.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.