Dnešní odhalení respektovaných indických novinářů o oficiálním představení Redmi Note 7 Pro už pozítří 28. února v Indii vypadá na první pohled velmi nadějně a nejeden fanoušek už pomalu otvírá šampaňské. Ostatně stejná situace nastala například u Xiaomi Redmi Note 5 Pro minulý rok, kdy se také tento telefon poprvé představil na indickém trhu. Při bližším pohledu se však situace lehce zamotává a stává značně nepřehlednou. Takže v čem, že je ten zádrhel ?

Problém je totiž v tom, že na indický trh dorazí 28. února jak Redmi Note 7, tak i zmíněné Redmi Note 7 Pro, ale podle indických kolegů se možná nebude jednat o zcela totožné kusy jako na čínském trhu. Jako Redmi Note 7 totiž bude označen telefon se Snapdragonem 636 a hlavním 12 Mpix fotoaparátem Sony IMX486 , takže celé slavné Redmi Note 7 Pro bude jen přeznačeným STANDARDNÍM Redmi Note 7 z čínského a globálního trhu, tedy se Snapdragonem 660 a 48 Mpix fotoaparátem Samsung GM1. Což by radost z příchodu opravdové nové verze lehce kalilo…

Plnotučné Redmi Note 7 Pro pro globální trhy má totiž dostat procesor Snapdragon 675 a 48 Mpix senzor Sony IMX586 a fanoušci se asi jen tak nesmíří s něčím horším. Dnešní hezké snímky Redmi Note 7 Pro pro tiskové účely tak opět postrádají váhu informace, protože opět není jasné kterou z verzí vlastně zachycují. Přeznačovaní modelů pro rozdílné trhy sice není ničím novým, ale v tomto případě jde o velmi nešťastný pokud, protože zmate nemálo fanoušků po celém světě. Tedy pokud se vše potvrdí, momentálně není opravdu jistého skoro nic.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.