Útok slevovými kupóny je osvědčená metoda čínských e-shopu a světe div se, ono to v mnoha případech prostě funguje. Ostatně při extrémně nízkých cenách se často člověk přistihne při nutkání koupit i věc, kterou ještě před chvílí nepokládal za potřebnou. Ale to už je kouzlo okamžiku a i dnes pro vás máme jeho další kapitolu a dva nové slevové kupóny z e-shopu Cafago.

První slevovým přírůstkem do rodiny jsou sportovní chytré hodinky LOKMAT MK28, které se příliš nezatěžují extra kvalitními displejem a radši nabídnou klasické ručičky a jen úsporný FSTN displej pod nimi na zobrazení základních dat jako jsou kroky, čas a další. Díky tomu pak na jednu CR2430 baterii vydrží v provozu 8-12 měsíců. Dále pak nabídnou základní voděodolnost, stopky, Bluetooth připojení k telefonu pro základní notifikace a jiné. K mání až do 31. března jen za 18.80 euro se slevovým kupónem CC3607.

Dále pak mají na e-shopu Cafago něco pro malé i velké kluky takový monster truck WLtoys A979-B je na ježdění jako stvořený. Jedná se o věrnou zmenšeninu závodního truck v poměru 1/18, který je i v této verzi vybaven velmi silným motorem a náhonem na všechny čtyři kola. I když maximální rychlost 70 km/h bude asi problém někde jednoduše vyzkoušet. V balení je samozřejmě i dálkové ovládání pracující na frekvenci 2.4 GHz s dosahem až 100 metrů. Baterie s kapacitou 1500 mAh by pak měla vydržet zhruba 8 minut ďábelské jízdy. A i toto auto je k mání až do 31. března, díky kupónu CC8935 je pak zlevněno až na 60.64 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.