Veletrh MWC 2019 v Barceloně odstartoval opravdu kosmickou rychlostí a všechny značky sypou z rukávu nejnovější vlajkové modely rychlostí kulometu střední ráže. A vždy dobře informovaná čínská média dnes přinesla velmi zajímavou informaci o možném velkém zítřejším překvapení. Poprvé by se totiž mohl ukázat (pravděpodobně prototyp) chystaného OnePlus 7 a také prvního 5G telefonu této nejen u nás populární značky.

Ono také není zcela jisté, zda náhodou výše dva zmíněné modely nejsou jen jedním a tím samým, protože jeden z ředitelů OnePlus, pan Liu Zuohu ohledně této možnost v nedávném rozhovoru velmi úspěšně mlžil. Před pár dny se internetem, díky server Slashleaks, také prohnal údajný obrázek designu nového OnePlus 7, který by potěšil všechny odpůrce jakýchkoli vykousnutí displeje. Bohužel však nebylo prozatím oficiálně nic potvrzeno, takže i tento obrázek berte s rezervou.

Předvedení OnePlus 7 by bylo velkým překvapením, protože se ohledně tohoto telefonu zatím nedostalo ven opravdu skoro nic a většina analytiků se shoduje v podstatě jen na použitém procesoru. Tím by měl být samozřejmě Snapdragon 855 a tím vše jasné hasne. Takže fanouškům nezbývá než počkat do zítřka a třeba se nové generace svého miláčka dočkají. A třeba se naplní jejich sny o bezdrátovém nabíjení nebo certifikaci IP68… Nebo jim taky spadne na hlavu meteorit, šance jsou zhruba vyrovnané, uvidíme.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.