Jaro už nám skoro klepe na dveře a to je tak jasná další příležitost pro čínské obchody k dalším slevovým akcím. A Spring Sale na e-shopu Geekmaxi je pro našince zajímavá i díky doručování zboží z německého skladu, takže odpadají veškeré problémy s celními či daňovými doplatky. Takže se dnešní dávka slevových kupónů jejich provenience určitě bude leckomu hodit. Všechny níže zmíněné kupóny by měly být platné až do 31. března, takže spousta času na nákup.

Tour de Coupon zahájíme jedním přerostlejším tabletem, protože Xiaomi Mi Pad 4 Plus narostl až na úhlopříčku displeje 10,1-palce. Dále pak nabídne třeba procesor Snapdragon 660, 4 GB RAM, 128 GB vnitřní paměti nebo velkou 8620 mAh kapacitu baterie. Černá barevná varianta je momentálně k mání s kupónem HD5UM81S jen za 323.99 euro.

Další jsou pak na ráně chytré hodinky Huami Amazfit Bip Lite, také v černé barvě. Jsou ideální zejména pro sportovní nasazení, protože jsou vybaveny nejen například monitorem srdečního tepu, ale také i GPS + Glonass modulem. Baterie vydrží na jedno nabití ve standby až 45 dní a určitě potěší i voděodolná certifikace IP68. A díky slevovému kupónu 3DLWJ5BW si je můžete pořídit jen za 59.99 euro.

Jistotou je pak už dlouhou dobu i nejlevnější telefon na trhu s výkonným procesorem Snapdragon 845 a Xiaomi Pocophone F1 asi nepotřebuje nějaké další velké představování. Černá verze tohoto fešáka s paměťovou kombinací 6 GB RAM + 128 GB ROM v Global verzi stojí jen 309 euro, tedy pokud využijete slevový kupón Ip6BAx2B.

S posledním dnešním kouskem pak vybočíme z ekosystému Xiaomi, ale notebook Teclast F7 Plus za to určitě stojí. Tento tenký celokovový kousek s váhou jen 1.5 kg nabídne 14-palcový FullHD IPS displej, Intel Celeron N4100, 8 GB RAM, 128 GB SSD disk nebo podsvícenou klávesnici jen za 338.99 euro s kupónem ThjimSNq. Reálně bude ale k dodání až koncem března. A toť z Geekmaxi pro dnešek vše.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.