Víkendové surfování po internetu a zejména čínských internetových obchodech se často zvrhne a člověk má najednou plný nákupní košík elektroniky, když se původně chtěl podívat jen na samolepku za dva dolary. Ale v tom je právě kouzlo čínských nákupů a obchody dělají vše proto, aby nás ulovily. K tomu slouží slevové kupóny a my pro vás dnes máme dva další ze zásob e-shopu Cafago.

První kupón je na sluchátka Monster Beats by Dr.Dre, což jsou kvalitní pecky do uší s dobrým zvukem a slušivým černo-černým designem. Nabídnou také vestavěná mikrofon, ovládání na kabelu, systém proti zašmodrchání kabelu a v balení také najdete šestici náhradních molitanů nebo taštičku na přenášení. A díky slevovému kupónu CC102 jsou k mání až do 31. března na e-shopu Cafago jen za 16.99 euro, takže cena je opravdu lidová.

Druhým do party je pak 3D tiskárna TRONXY X3 v provedení DIY, tedy vhodném pro kutily kteří si ji sami sestaví. Tato 3D tiskárna nabídne velkou pracovní plochu 220x220x300 mm a podporu široké škály 1.75 mm tiskových filamentů. Potěší pak i externí box s LCD obrazovkou a USB připojením, případně pak podpora microSD karet. A se slevovým kupónem CC0463 si ji můžete pořídit z německého skladu také až do 31.března jen za 148.99 euro, takže odpadnou další případné celní a daňové doplatky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.