Ohodnoťte článek

Popularita robotických vysavačů je přímo úměrná lenosti průměrného člověka gaučového (Homo gaucho), takže je jasné, že dosahuje nebeských výšin. Pořízení těch opravdu špičkových modelů je dnes i díky čínským kouskům už poměrně dostupnou záležitostí, ale v dnešním článku se podíváme na zcela opačnou stranu spektra. Na e-shopu Tomtop je totiž v akci za extrémně nízkou cenu jeden takový…ehm…zajímavý robotický vysavač.

Jedná se evidentně o no-name produkt, který si na nějakou extra kvalitu ani nehraje a v popisu má pro jistotu, že „slouží i jako hračka“. Výrobce se však zároveň chlubí automatickou detekcí překážek a slušným sacím výkonem. Na druhou stranu příliš důvěryhodnosti nepřidá zmínka o automatickém dobíjení a vytírání podlahy, když je obratem k dispozici informace o napájení 3 LR6 AAA bateriemi a na obrázcích není vidět ani mop, ani nádobka na vodu… Na druhou stranu, kdo by to za ty peníze nerisknul ?

Tento kuriózní robotický vysavač s příchutí hračky je totiž na e-shopu Tomtop k mání jen za 12.99 dolarů, takže i kdyby všechny funkce nebyly zcela dle popisu, tak to člověka láká prostě vyzkoušet. Sám osobně mám cukání si ho vyzkoušet jak na tom tato „taky hračka“ je. Tak co vy na podobnou kuriozitu ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.