Redmi je konečně připraveno představit svůj třetí smartphone a nástupce modelu Redmi Note 7! Stane se tak, kde jinde než Číně, a to v příštích několika dnech. Již nějakou dobu jsme tušili, že telefon Redmi Note 7 Pro je na spadnutí a nyní bylo naše podezření potvrzeno samotným výrobcem.

Samotné potvrzení vydání Redmi Note 7 Pro i s přibližným datem se událo na čínské sociální síti Weibo, kde CEO Redmi Lu Weibing ve svém příspěvku odhalil, že Redmi Note 7 Pro bude představeno v Číně příští týden. Co „NEXT WEEK“ znamená přesněji, ví pouze hoši v Redmi, ale doufáme, že přesné datum odhalení Redmi Note 7 Pro se dozvíme již brzy. Již před nějakým časem lákal Lu Weibing informací, že Note 7 Pro bude odhalen chvíli po vydání Xiaomi Mi 9, takže zas až o takové překvapení se nejedná.

Nedávno oficiální Twitter účet Redmi India vydal teaser na tento nadcházející smartphone, který nejen zveřejnil oficiální datum zahájení, ale i některé funkce, kterými bude disponovat. Podle tohoto obrázku bude Redmi Note 7 Pro oficiálně představeno 28. února.

Redmi Note 7 Pro

V souladu s předchozími úniky a pověstmi by telefon měl mít „waterdrop“ vyříznutí displeje a duální zadní kamerové kombo se 48MP Sony IMX586 senzorem. Note 7 Pro by měl pohánět Snapdragon 675 SoC, dostane čtečku otisků prstů v displeji a co se týče pamětí tak se zde dočkáme 6 GB RAM a 128 GB ROM.

Jakmile budeme vědět něco nového o nadcházejícím Redmi Note 7 Pro, zde se to dočtete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.