Ohodnoťte článek

Od začátku letošního roku se mluví o tom, že Oppo chystá nový přístroj s pop-up kamerou a ve hře byly dva telefony, Oppo R19 a Oppo F11 Pro. To, že to nakonec bude právě F11 Pro se v podstatě potvrdilo před pár dny, ale i nadále zůstávaly jeho hlavní parametry v utajení.

Vědělo se pouze, že bude mít vyskakovací kameru, velmi úzké rámečky a jeden ze snímačů zadní kamery bude mít rozlišení 48 MPix. Moc nepomohlo ani promo video, které odhalilo jen design Oppo F11 Pro a snad napovědělo, že užitná plocha obrazovky bude poměrně velká a u fotoaparátu bude využit režim Super Night.

Společnost Oppo ovšem nyní potvrdila datum uvedení chystaného telefonu, které je naplánováno na 5. března/marca a bude se konat v indické Bombaji. Kromě toho tu máme i pár dalších informací o parametrech Oppo F11 Pro. Primární snímač hlavní kamery tedy skutečně bude mít 48 MPix a doplní jej sekundární 5 MPix snímač, podpora režimu pro noční focení chybět nebude.

Telefon by měl dále podporovat rychlé nabíjení VOOC 3.0 a displej by měl mít úhlopříčku 6,5 palce. Snímač otisků najdeme na zadním panelu. Proslýchá se, že procesor bude z dílen Mediatek a doplní jej 6 GB RAM a 128 GB interní paměti. Oppo F11 Pro by měl být nabízen ve dvou variantách s barevným přechodem, Thunder Black a Aurora Green. Informace o ceně zatím nejsou k dispozici.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.