Včera Xiaomi uvedla svůj Mi 9, který je sice po čertech skvělý telefon, ale přece jen jednu malou mušku bychom tu našli. Má totiž podporu bezdrátového 20 W nabíjení, ale v balení najdeme pouze 18 W bezdrátovou nabíječku. A právě proto byla sólo uvedena i 20 W bezdrátová nabíječka a k tomu ještě další dvě bezdrátová nabíjecí zařízení.

Mi Wireless 20 W

Jde v podstatě o bezdrátovou aktualizovanou verzi nabíječky, kterou najdeme jako příslušenství u Mi Mix 3. Podle Xiaomi by měla nabít telefon Mi 9 z nuly na 100% za zhruba jednu hodinu. Jde o bílý kruhový disk, nebo, chcete-li podložku, která má vestavěný ventilátor a chladič se systémem dvojího chlazení. Její cena je stanovena na 99 jüanů, což je v přepočtu zhruba 15 dolarů.

Mi Wireless 20 W auto nabíječka

Tato nabíjecí podložka do auta je rozhodně příjemným překvapením. Má také výkon 20 W a lze ji zcela jednoduše přichytit k palubní desce, vložit do ní telefon a nabíjet během jízdy. Má automatickou svorku, která se otevře ve chvíli, kdy detekuje zařízení pro nabíjení. Tato bezdrátová nabíječka přijde na 169 jüanů, tedy zhruba 25 dolarů.

Mi Wireless 10000 mAh power bank

10000 mAh power banka je třetím bezdrátovým nabíjecím zařízením, které Xiaomi včera představila. Banka je nabízena v černé barvě a podporuje 10 W nabíjení. Má také dva výstupní porty pro nabíjení přes kabel a jeden vstupní port. Power banka byla naceněna na 149 jüanů, což je zhruba 22 dolarů. Dostupnost všech tří nabíječek však dosud nebyla oznámena.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.