Ohodnoťte článek

Včera jeden maník na Twitteru sdílel fotky údajného chystaného telefonu OnePlus 7. A fotka ukázala, že OnePlus 7 může opravdu být výsuvným telefonem. Přibližně několik hodin po uvolnění této fotky, pak přidal další obrázek telefonu. Nový snímek ukazuje, že OnePlus 7 by mohl přijít s displejem bez výřezu a automaticky vysunovací selfie kamerou.

Nový snímek zobrazený níže, ukazuje, že displej telefonu je obklopen supertenkými pidi rámečky ze všech čtyř stran. Horní rámeček je velmi úzký, takže je jasné, že přední fotoaparát by mohl být s největší pravděpodobností vysunovací. Ovšem pozor, spousta komentářů pod příspěvkem hovoří o úpravě fotky ve Photoshopu.

OnePlus je známý sdílením designu smartphonů od od své příbuzné značky OPPO. Například OnePlus 6 vypadal podobně jako OPPO R15 Plus a také OnePlus 6T přišel s designem displeje ve stylu „waterdrop“ podobně jako mělo OPPO R17 Pro.
A poslední informace říkají, že OPPO R19 Pro, které se čeká brzy v Číně, bude vybaveno displejem bez výřezu a vysunovacím selfie fotoaparátem. Existuje tedy možnost, že model OnePlus 7 bude mít stejnou přední konstrukci.

OnePlus 7

OnePlus představí prototyp svého 5G na Mobile World Congress (MWC) 2019 v nadcházejícím týdnu. Je zde tedy pravděpodobnost, že by výše uvedený obrázek mohl být zároveň i prototypem OnePlus 5G. Také je spekulováno, že 5G telefon, který společnost na veletrhu ukáže, bude vylepšenou variantou telefonu OP 7.

Jaký je váš názor na tyto fotky OnePlus 7? Bude OnePlus 7 opravdu mít displej vez výřezu a vysunovací selfie kameru? Dejte nám vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.