Když vrátíme trochu zpět v čase k diskusi OnePlus Product Manager Challenge, což je zajímavá iniciativa výrobce OnePlus. Ten se snaží touto zapojovat své uživatele do přinášení nových funkcí jejich OxygenOS, což je nadstavba, kterou jsou vybaveny smartphony této značky.

Termín pro ukončení návrhů končí zítra, tedy 22. února/februára, ale již byly představeny některé velmi zajímavé návrhy, které by mohly přesvědčit tým okolo OnePlus.

Jedním z nich je například schopnost integrovat záznam obrazovky přímo do OxygenOS a umožnit uživateli zvolit rozlišení a typ souboru (GIF nebo MP4).

Další zajímavou myšlenkou je možnost naplánovat odeslání textové zprávy, což je v současné době k dispozici pouze díky aplikacím třetích stran.

A poslední návrh, který vypadá zajímavě je možnost přeměnit smartphone na jakousi webovou kameru, to vše nativně a opět bez potřeby uchýlit se k aplikacím třetích stran.

Bude zajímavé zjistit, kolik a jaké návrhy od své komunity se tým OnePlus rozhodne využít. A jaké nové funkcionality byste si v OxygenOS představovali vy? Dejte nám vědět v komentářích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.