I když se design moderních chytrých hodinek v poslední době spíše odklání od čtvercovitého vzhledu Apple iWatch s oblými rohy, tak se stále najdou značky a modely, které na tento design přísahají. Mezi ně patří i Alfawise H19, které ale s jablečným produktem nesdílejí tu nejzákladnější charakteristiku, tedy cenu. A protože jsou navíc momentálně v akci díky bleskovým prodejům e-shopu Gearbest, tak se vyplatí na ně podívat lehce podrobněji.

Chytré hodinky Alfawise H19 mohou nabídnout klasické funkce jako jsou fitness vymoženosti včetně měření tepu, krevního tlaku nebo okysličení krve a samozřejmě také i podporu notifikací, sledování spánkového režimu, krokoměr nebo ovládání hudby či závěrky fotoaparátu telefonu. Hardwarová výbava zahrnuje například 1,3-palcový dotykový displej s rozlišením 240 x 240 pixelů, duální senzor srdečního tepu HRS3300, 180 mAh baterii slibující až 10 dní výdrže na jedno nabití. voděodolnou certifikaci IP67 případně NFC čip simulující IC karty na frekvenci 13.56 MHz.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest jsou pak chytré hodinky Alfawise H19 momentálně k mání jen za 21.99 dolarů v celé řadě barevných variant, i když některé nejpopulárnější jako černá nebo rose gold už byly díky velkému zájmu vyprodány. I tak ale určitě najdete dostatek dostupných barevných verzí lahodící oku, takže stačí jen vybrat.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.