V posledních dnech se se slevovými akcemi na chytré zásuvky a vůbec produkty chytré domácnosti roztrhl pytel, pravděpodobně s nastupujícím jarem cítí čínské obchody nárůst zájmu v této oblasti. I dnes pro vás máme jedny bleskové prodeje na podobný kousek v podobě chytré zásuvky značky Koogeek z nabídky e-shopu Cafago. A určitě se najde i nějaká ta sleva

Tato chytrá zásuvka Koogeek je vybavena Wi-Fi připojením a díky tomu tak získáte přístup k ovládání připojeného zařízení pomocí speciální Koogeek Home mobilní aplikace. Vše je kompatibilní s platformou chytré domácnosti Apple HomeKit, případně Amazon Alexa, takže jsou k mání i hlasové povely v několika jazycích. Funkce se sice napříč platformami lehce liší, ale v základu byste stále měli dostat poměrně solidní možnosti ovládání chytré domácnosti.

A protože i v tomto případě platí okřídlené pravidlo o lepších nákupech ve slevových akcích, tak určitě potěší momentálně probíhající bleskové prodeje na e-shopu Cafago spojené právě s tímto kouskem. Takže si chytrou zásuvku Koogeek s Wi-Fi můžete zakoupit jen za 23.75 euro až do 15. března letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.