Hlubiny internetového tržiště Ebay často skrývají některé netušené poklady a na odvážného dobrodruha se tak někdy paní Štěstěna usměje a odmění ho nějakou tou slušnou odměnou. Dnes se na takovou malou výpravu opět podíváme a nabídneme vám k zamyšlení dva zajímavé gadgety právě z těchto zdrojů. Ale nebojte, jedná se jako vždy o produkty čínské provenience, ať už v případě Wechip W1, tak i Xiaomi Air earbuds. Jen se nakupuje přímo přes Ebay s výhodami z toho plynoucími.

Jako první pro vás máme šikovné dálkové ovládání Wechip W1, které slouží nejen jako infračervený ovladač, ale i jako bezdrátová myš a dokonce i jako mini QWERTY klávesnice se 45 klávesami. Je tak ideálním doplňkem třeba pro projektor, TV box a spoustu dalších zařízení. Ovladač pracuje na frekvenci 2.4 GHz a přibalený bezdrátový receiver by měl pracovat až do vzdálenosti 10-15 metrů. Takže pokud se poohlížíte po univerzálnější metodě ovládání pro některou z vašich velkých obrazovek, tak by se vám Wechip W1 mohl hodit. Zejména na při pohledu na cenu, která je pouhých 11.99 euro.

Další na řadě jsou pak bezdrátová sluchátka Xiaomi Air Bluetooth TWS earbuds se 7 mm neodymiovým driverem v každém z nezávislých sluchátek, titaniovou zvukovou komorou, technologií ENC pro potlačení ruchů, dotykovým ovládáním, citlivým mikrofonem, vestavěnou IR optikou a rychlým Bluetooth 4.2 připojením. Každé ze sluchátek váží jen 5,8 g a v balení dostanete i nabíjecí box s USB Type-C portem pro lepší přenášení a samozřejmě nabíjení. S cenovkou 101.11 euro se nejedná zrovna o nejlevnější kousek, ale za kvalitu se někdy připlatit vyplatí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.